Bankiniu pavedimu. 

 

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą Jums bus atsiųsti apmokėjimo rekvizitai. Susimokėti galėsite visų Lietuvos bankų elektroninių bankininkysčių tinklapiuose arba bet kuriame banko skyriuje, pateikę užsakymo patvirtinimo lapą su rekvizitais bei savo asmens dokumentą.
Žemiau pateikti rekvizitai banko apmokėjimui:

Gavėjas UAB“Gliukolvetas“
Gavėjo sąskaita LT52 7300 0100 8063 8033
Gavėjo bankas „Swedbank“ AB
Banko kodas 73000
Mokėjimo paskirtis Užsakymo Nr.  , Užsakymo ID apmokėjimas

Mokėdami pavedimu mokėjimo paskirties laukelyje įrašykite užsakymo numerį.
Apmokėjimas internetu   (Paysera)

 

Apmokėjimas Paysera (mokejimai.lt) sistemos pagalba. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą Jūs galėsite susimokėti visų Lietuvos bankų elektroninių bankininkysčių tinklapiuose. Taip pat galėsite už užsakytas prekes susimokėti visose „MAXIMA“ kasose bei „R-KIOS“ ir „Lietuvos Spauda“ prekybos vietose.

Pasirinkę šį variantą po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į mokėjimai.lt apmokėjimo sistemą. Jei norite susimokėti e-bankininkystės pagalba, paprasčiausiai pasirikite savo banką ir atlikite mokėjimą. Jeigu norite atsiskaityti „MAXIMA“ kasose bei „R-KIOS“ ir „Lietuvos Spauda“ prekybos vietose pasirinkite vieną iš jų. Jums bus pateiktas apmokėjimo lapas, kurį reikės atsispausdinti ir pateikti betkurioje „MAXIMA“ kasoje ar „R-KIOS“ ir „Lietuvos Spauda“ prekybos vietoje.

Dėmesio!  Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu  išsiųsime el. laišką. Jeigu per valanda negavote  el. laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą, pasitikrinkite el. pašto SPAM (šlamštas) skirtą dėžutę. Jei ir ten laiško nėra, skambinkite   +370 612 93594 nurodytu telefonu arba parašykite į info@mony.lt